Bezpieczne stosowanie produktów Veet®

Wszystkie produkty Veet pozwalają uzyskać efekt gładkiej w dotyku skóry bez konieczności wychodzenia z domu. W trosce o właściwą kondycję skóry i dla zapewnienia optymalnych rezultatów zabiegu w trakcie depilacji należy przestrzegać zalecanych środków ostrożności.

Przed użyciem dowolnego produktu do depilacji przeprowadź TEST REAKCJI SKÓRNEJ, stosując produkt na niewielkim fragmencie skóry w miejscu, które chcesz poddać zabiegowi. Dokładnie przestrzegaj instrukcji użycia. Jeśli po upływie 24 godzin nie zaobserwujesz niepożądanej reakcji skórnej, możesz przystąpić do depilacji. Bez względu na to który produkt Veet wybrałaś, przed przystąpieniem do depilacji powinnaś zapoznać się i postępować zgodnie z dołączoną do opakowania instrukcją użycia.

Jeśli zdecydowałaś się na depilację woskiem, 24 godziny przed zabiegiem wykonaj peeling, aby zapewnić lepszą przyczepność wosku do włosków. Ma to szczególne znaczenie w przypadku osób ze skłonnością do wrastania odrastających włosków. Jeśli stosujesz depilację woskiem przed specjalną okazją, przeprowadź zabieg dzień wcześniej, aby uniknąć zaczerwienienia skóry.

Produkty Veet działają najskuteczniej na czystej, suchej skórze. Naturalnie występujący na powierzchni skóry tłuszcz i pozostałości kremów mogą pogarszać skuteczność produktów Veet, dlatego przed przystąpieniem do depilacji umyj i osusz skórę w miejscu, z którego chcesz usunąć niechciane włoski.

Pamiętaj też, że Veet posiada specjalną gamę produktów do Skóry wrażliwej  o składzie dobranym do jej specyficznych potrzeb.

Stosując się do naszych wskazówek, bez trudu dobierzesz optymalną dla siebie metodę depilacji. Przygotuj się na pełne podziwu spojrzenia!