Odkryj kremy do depilacji Veet

Krem Do Depilacji Veet usuwa niechciane włoski w sposób błyskawiczny i całkowicie bezbolesny. Nasze kremy osłabiają włoski, umożliwiając ich mechaniczne usunięcie ze skóry, a dzięki zawartości substancji nawilżających posiadają dodatkowe właściwości pielęgnacyjne. Usuwane włosy rozpuszczane są nieco poniżej powierzchni skóry, a nowe, odrastające włoski mają zaokrąglone końcówki, dzięki czemu wydają się delikatniejsze w dotyku. Dodatkową zaletą tej metody jest dwukrotnie dłuższy niż w przypadku golenia czas utrzymywania się efektu gładkiej skóry!

Do wyboru masz całą gamę szybko działających kremów do depilacji, specjalnych kremów do skóry wrażliwej oraz kremów do depilacji pod prysznic o wodoodpornej formule. Do opakowania dołączona jest zawsze szpatułka do aplikacji produktu, dzięki czemu nie musisz się martwić, czego użyjesz do nakładania i usuwania kremu. Pozbądź się niechcianych włosków w zaledwie trzy lub sześć minut*, łatwo i bez wysiłku.

W trosce o zdrowie i piękny wygląd skóry zawsze przestrzegaj instrukcji użycia produktu i nigdy nie pozostawiaj kremu na skórze przez czas dłuższy niż 6 minut (lub 10 minut, jeśli stosujesz wersję dla skóry wrażliwej).

Szczegółową instrukcję użycia kremów Veet znajdziesz tutaj . Zachęcamy też do zobaczenia naszych praktycznych filmów instruktażowych.

*Czas działania różni się w zależności od wersji produktu. Krem do skóry normalnej i suchej: 3 do 6 minut. 
Krem do skóry wrażliwej: 5 do 10 minut.